Dieta z Biedronki

Dieta z Biedronki

Jadłospis z Biedronki to zbiór szybkich i prawidłowo zbilansowanych posiłków z użyciem gotowców takich jak gotowe obiady, mrożonki, sosy czy musli i słodkie przekąski.

Wybierz swoją kaloryczność i korzystaj z gotowego, 7-dniowego jadłospisu. Same proste przepisy, dzięki którym oszczędzisz czas.

Przykładowe posiłki

Proste przepisy z dostępnych cały rok produktów. Masa propozycji na dania z gotowców. Obiady w 5 minut!

Oszczędzaj czas nie rezygnując ze zdrowych posiłków. W jadłospisie znajdziesz zbilansowane potrawy pod wybraną kaloryczność.

Lista zakupów i wskazówki oraz wymienniki. Jeśli nie masz jakiegoś produktu, zajrzyj do ściągi i zobacz na co go wymienić.

Jadłospis dla zabieganych

Wybierz swoją kaloryczność

  • 1600 kcal
  • 1800 kcal
  • 2000 kcal
  • 2200 kcal

Nie wiesz ile kalorii wybrać? Zapotrzebowanie wylicza się na podstawie Twojej podstawowej przemiany materii, aktywności fizycznej oraz tego, czy chcesz utrzymać masę ciała, zredukować ją, a może zwiększyć. 

Napisz do mnie na dietetyk@dietawplanach.pl, a pomogę Ci dobrać kaloryczność Diety dla Zabieganych. Jest to usługa bezpłatna.

Co otrzymasz w pakiecie z dietą?

Dieta dla zabieganych to 7-dniowy jadłospis rozpisany na 4 posiłki (śniadania, drugie śniadania, obiady i kolacje).

Wraz z jadłospisem otrzymasz pełną listę zakupów na 7 dni, do wszystkich potraw.

Przygotowałam również listę wymienników, dzięki którym jeśli zabraknie Ci produktu, będzie wiadomo na co i w jakiej ilości go wymienić.

Do jadłospisu załączam również zalecenia i wskazówki dietetyczne, aby  w przyszłości było Ci łatwiej samodzielnie układać swoją dietę.

Dieta z Biedronki - 39 zł
Dieta z Biedronki - 39 zł